ROW
ROW 1964
Rybnik oficjalna strona
  • Start
  • Aktualności
    • Wszystkie
    • Archiwum
    • Z ligi
    • Media
    • Komunikaty
    • Galerie
    • Juniorzy
  • Klub
    • O klubie
    • Zarząd
    • Stadion
    • Historia
    • Dla mediów
    • Kontakt
    • RODO
    • Dokumenty
    • Dołącz do nas!
    • ROW Rybnik - Galeria Występów
    • Zostań Partnerem transportowym ROWu!
    • Akademia
  • Drużyna
    • Pierwsza drużyna
    • Statystyki sezonu
    • Juniorzy: A1
    • Juniorzy: B1 I LW Junior Młodszy
    • Juniorzy: B1 III LW B2 Junior Młodszy
    • Juniorzy: B2 - I Liga Wojewódzka
    • Juniorzy B2 - III Liga Wojewódzka
  • Rozgrywki
    • Betclic 3 Liga GR 3 — Terminarz
    • Betclic 3 Liga GR 3 — Tabela
    • Puchar Polski
    • Juniorzy: II liga wojewódzka A1 Junior "II" - Terminarz
    • Juniorzy: II LW "A1" Junior "podgrupa II" Grupa płn - Tabela
    • Juniorzy: I LW B2 Junior Młodszy "podgrupa II" - Terminarz
    • Juniorzy: I LW B2 Junior Młodszy "podgrupa II" - Tabela
    • III liga wojewódzka B2 Junior Młodszy - Terminarz
    • III liga wojewódzka B2 Junior Młodszy - Tabela
  • Bilety
    • Cennik biletów
    • Karnety
    • KUP BILET ONLINE
  • Kibice
    • Plakaty Meczowe
  • Biznes
    • Reklama
    • Sponsoring
    • Sponsorzy i Partnerzy
    • Przyjaciel ROW
    • Lista Przyjaciół ROW-u
    • KLUB 100
    • Sponsor Meczu

Statystyki sezonu

  • Drużyna
  • Statystyki sezonu
Imie i NazwiskoNumerWiekIlość minutIlość minut w pucharzeCzyste kontaCzyste konta w pucharzeAsystyAsysty W pucharzeGoleGole w pucharzeIlość występów w lidzeIlość występów w pucharzeIlość występów w sumie
Bartosz Plewka121810209071
Patryk Mleczko891727090110000325
Dawid Małysz121700000000000
Szymon Balcer1423699011000092142
Piotr Groborz9630605100310109060
Jakub Tlołka73173490110000318
Kajetan Kunka69259513121100011112
Marcin Grolik33798045301020111220
Dominik Świetlicki42310801430104012113
Dominik Budzik97299664531001011142
Ksawery Barski417959110000112
Jakub Kaduk132220290110100729
Kamil Lubowiecki191910612231100012214
Jakub Szczepanik9221249763100128176
Paweł Chłodek6192194521001071118
Igor Rogowski820882683110401213
Paweł Mandrysz10278200304020110206
Paweł Witt22222500000000707
Kamil Herman202244302110109126
Tomasz Papierok7174500000001035
Nikodem Juraszczyk11209370303040120129
Cyprian Włodarczyk2122329451130009110
Jakub Kuczera24228010202030100115
Imie i Nazwisko Numer  Wiek Ilość minut  Ilość minut w pucharze Czyste konta Czyste konta w pucharze Asysty

Asysty
W pucharze
Gole Gole w pucharze Ilość występów w lidze Ilość występów w pucharze Ilość występów w sumie
Bartosz Plewka 1 21 720 0 2 0 0 0 0 0 8 0 70
Dawid Małysz 12 17 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Patryk Mleczko 89 17 270 90 1 1 0 0 0 0 3 2 5
Szymon Balcer 14 23 66 90 1 1 0 0 0 0 7 2 141
Piotr Groborz 96 30 515 0 3 0 0 0 1 0 8 0 59
Jakub Tlołka 73 17 34 90 1 1 0 0 0 0 3 1 8
Kajetan Kunka 69 24 861 31 2 1 1 0 0 0 10 1 11
Marcin Grolik 3 37 890 0 3 0 1 0 2 0 10 0

219

Dominik Świetlicki 4 23 990 14 3 1 1 0 4 0 11 1 12
Dominik Budzik 97 29 876 45 3 1 0 0 1 0 10 1 41
Ksawery Barski 4 17 9 59 1 1 0 0 0 0 1 1 2
Jakub Kaduk 13 22 202 90 1 1 0 1 0 0 7 1 8
Kamil Lubowiecki 19 19 971 22 3 1 1 0 0 0 11 1 12
Jakub Szczepanik 92 21 249 76 3 1 0 0 1 2 8 1 76
Paweł Chłodek 6 17 192 45 2 1 0 0 1 0 6 1 117
Igor Rogowski 8 20 819 68 3 1 1 0 4 0 11 1 12
Paweł Mandrysz 10 27 730 0 3 0 3 0 1 0 10 0 205
Paweł Witt 22 22 250 0 3 0 0 0 0 0 7 0 7
Kamil Herman 20 22 443 30 2 1 1 0 1 0 9 1 26
Tomasz Papierok  7 17 45 0 0 1 0 0 0 0 0 1 35
Nikodem Juraszczyk 11 20 850 0 3 0 3 0 3 0 11 0 128
Cyprian Włodarczyk 21 22 284 45 1 1 3 0 0 0 8 1 9
Jakub Kuczera 24 22 756 0 2 0 2 0 3 0 9 0 114
Wojciech Olsza 98 16 0 90 0 1 0 0 0 0 0 1 1
Filip Juraszczyk 99 18 0 59 0 1 0 0 0 0 0 1 13

 

Najbliższy mecz

Sparta Katowice
vs 17.10.2026 12:00
ROW Rybnik

Ostatni mecz

ROW Rybnik
2:110.10.2026 17:00
Ślęza Wrocław

Competition table provided by Superscore

Popularne

Raków Częstochowa - ROW 1964 Rybnik 5:2 (3:1)
Raków Częstochowa - ROW 1964 Rybnik 5:2 (3:1)

Festiwal niewykorzystanych sytuacji w pełnym deszczu

Z ligi
14.09.2024
Odświeżamy Herb!
Odświeżamy Herb!

Nowa wersja odzwierciedla zarówno naszą bogatą historię, jak i nowoczesne podejście do designu.

Komunikaty
01.07.2024
Są mecze i są derby. Przed meczem ROW — Odra
Są mecze i są derby. Przed meczem ROW — Odra

Środowe derby są czymś niewątpliwie długo wyczekiwanym zarówno w Rybniku jak i Wodzisławiu. Świadczą o tym nie tylko atmosfera, ale też wykupienie wszystkich dostępnych biletów kilka dni przed meczem.

Z ligi
30.04.2024
Odra Wodzisław Śl. – ROW 1964 Rybnik 1:2
Odra Wodzisław Śl. – ROW 1964 Rybnik 1:2

Zielono-czarni rozpoczęli sezon derbowym zwycięstwem i trzema punktami. Mamy więc zakładane dwa w jednym!

Z ligi
03.08.2024

Kluby partnerskie

LKS Unia Książenice
Sokół Chwałęcice
Zuch Orzepowice
UKS 31 Rybnik

Zostań Przyjacielem ROW-u

Sponsorzy

Sponsor Strategiczny
Miasto Rybnik
Partnerzy/Sponsorzy Czarni
Ecol Spółka z o.o.
ALM Group Budownictwo
P&B
Partnerzy/Sponsorzy Zieloni
Inżbud
Kuźnia mocy
FlatArt - Agencja Reklamowa
Es-Bruk
Partnerzy/Sponsorzy Biali
Schodki 2.0
Artis
Very Well
Leady Nieruchomości
Leon
Partnerzy i Przyjaciele
Przyjaciel ROW
NCCH
Rybnik.com.pl

Newsletter

zapisz się i otrzymuj wiadomości o nowościach

ROW
Aktualności
  • Wszystkie
  • Archiwum
  • Z ligi
  • Media
  • Komunikaty
  • Galerie
  • Juniorzy
Klub
  • O klubie
  • Zarząd
  • Stadion
  • Historia
  • Dla mediów
  • Kontakt
  • RODO
  • Dokumenty
  • Dołącz do nas!
  • ROW Rybnik - Galeria Występów
  • Zostań Partnerem transportowym ROWu!
  • Akademia
Drużyna
  • Pierwsza drużyna
  • Statystyki sezonu
  • Juniorzy: A1
  • Juniorzy: B1 I LW Junior Młodszy
  • Juniorzy: B1 III LW B2 Junior Młodszy
  • Juniorzy: B2 - I Liga Wojewódzka
  • Juniorzy B2 - III Liga Wojewódzka
Rozgrywki
  • Betclic 3 Liga GR 3 — Terminarz
  • Betclic 3 Liga GR 3 — Tabela
  • Puchar Polski
  • Juniorzy: II liga wojewódzka A1 Junior "II" - Terminarz
  • Juniorzy: II LW "A1" Junior "podgrupa II" Grupa płn - Tabela
  • Juniorzy: I LW B2 Junior Młodszy "podgrupa II" - Terminarz
  • Juniorzy: I LW B2 Junior Młodszy "podgrupa II" - Tabela
  • III liga wojewódzka B2 Junior Młodszy - Terminarz
  • III liga wojewódzka B2 Junior Młodszy - Tabela
Bilety
  • Cennik biletów
  • Karnety
  • KUP BILET ONLINE
Kibice
  • Plakaty Meczowe
Biznes
  • Reklama
  • Sponsoring
  • Sponsorzy i Partnerzy
  • Przyjaciel ROW
  • Lista Przyjaciół ROW-u
  • KLUB 100
  • Sponsor Meczu
Social Media
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
ROW 1964 Rybnik
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z witryny wyrażasz zgodę na używanie cookies.
Copyright © 2021-2026 ROW1964Rybnik.pl
Wykonawca: Profesjonalne strony internetowe - FlatArt